MEZOTERAPIA
jest to metoda polegająca na serii mikrowstrzyknięć

wykonywanych ręcznie lub za pomocą specjalnego aparatu. Mezoteapia jest niezwykle skuteczna, ponieważ wstrzykiwany preparat leczniczy dociera do głębokich warstw skóry i silnie na nią oddziaływuje.
Jest ona doskonałym sposobem zapobiegającym starzeniu się skóry, wypadaniu włosów i powstawaniu cellulitu dzięki dostarczaniu substancji odżywczych za pomocą zastrzyków śródskórnych w odpowiednie miejsca takie jak twarz, szyja, dekolt, skóra owłosiona głowy, pośladki, uda i brzuch. Zabieg szczególnie jest polecany osobom o skórze zniszczonej, z silnymi objawami starzenia oraz przy wypadaniu włosów zarówno u kobiet oraz u mężczyzn.

W mezoterapii należy sporządzać roztwory do iniekcji, które stanowią zazwyczaj mieszaninę kilku substancji rewitalizujących i regenerujących nazywanych? koktajlami?. Substancje aktywne powinny być odpowiednio dobrane do rodzaju zabiegu i potrzeb pacjenta. W gabinecie "Platinium" metodę mezoterapii wykorzystuje się do wprowadzania różnych substancji leczniczych w oparciu o autorskie, samodzielnie opracowane kompozycje.
Podczas zabiegu można odczuwać niewielki ból, u osób wrażliwych możliwe jest zastosowanie miejscowego znieczulenia.

Mezoterapia kwasem hialuronowym sprawia, że skóra zatrzymuje w sobie więcej cząsteczek wody-zmarszczki wygładzają się, skóra staje się jędrna i lepiej nawilżona. Dla osiągnięcia pożądanego efektu konieczne może być wykonanie kilku sesji terapeutycznych, a odstęp pomiędzy poszczególnymi zabiegami nie powinien przekroczyć 4 tygodni

Mezoterapia rewitalizująca - wstrzykuje się roztwór składający się z witamin, aminokwasów, minerałów, koenzymów i pochodnych kwasów nukleinowych. Składniki te wygładzają zmarszczki, odżywiają i nawilżają skórę.

Mezoterapia skóry głowy - poprawianie kondycji włosów, zapobieganie łysieniu
odżywia i wzmacnia włosy, wypadanie zostaje zahamowane, nawet w 75%, a jedna piąta straconych już włosów niebawem odrasta! Efekty mezoterapii odczuwalne są już po pierwszym zabiegu, jednak dla uzyskania pożądanego rezultatu należy wykonać serię kilku zabiegów- najlepiej jeden w miesiącu.

Powrót